Dveře a podlahy

Nové dveře


Objednáme a namontujeme vám i nové dveře. Od dodavatelů Masonite,Sapeli,Solodoor.

Každé dveře potřebují kliku a i tu Vám objednáme a namontujeme-Kování AC-T,Cobra.

Renovace dveří a zárubní


Renovovat lze prakticky všechny druhy dveří - atypické rozměry, poškozené nebo opotřebované. Je možné provést z plných dveří prosklené a naopak se zmenšením nebo zvětšením plochy prosklení. Při renovaci dveří si můžete zvolit jakýkoliv typ skla nebo zrcadla. Katalog fólií a druhu dveří vám dovezeme na naši společnou schůzku.

Po dobu renovace zapůjčíme náhradní dveře.

Renovují se také zárubně - kovové i dřevěné. Ty se potahují folií zpravidla ve stejném dekoru jako dveře přímo u zákazníka. Zárubně (futra) nemusíte vybourávat, naše technologie umožňuje obnovu stávajících do požadovaného dekoru.

Výhody renovace:

  • zrenovované dveře sedí zpět v původních zárubních,
  • velmi pěkný vzhled po renovaci,
  • možnost zhotovení podle vlastního návrhu,
  • nízká cena.

Podlahy a renovace schodiště na klíč


S pokládkou podlah máme dlouholeté profesní zkušenosti.

Plovoucí laminátové podlahy jsou opatřeny patentovaným zámkovým systémem, které jsou ošetřeny voskem pro větší odolnost proti vlhkosti.

Schodiště

Schodové systémy představují inovativní systém renovace schodů. Nabízí rychlé, čisté a spolehlivé řešení pro individuální modernizaci vašich schodů.

Není totiž podstatné, zda je původní schodiště betonové nebo dřevěné, rovné nebo točité, otevřené nebo uzavřené. Systém využije zdravou základní substanci vašich starých schodů.

Vaše schody přitom celou dobu zůstávají schůdné.